uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Костюк поступилася Волинець у своєму стартовому матчі на турнірі у Китаї

Українська тенісистка Марта Костюк вибула з боротьби в одиночній сітці турніру WTA 1000 у Пекіні (Китай).

У стартовому для себе другому колі змагань наша спортсменка програла американці Кеті Волинець. Зустріч тривала 1 годину 45 хвилин.

У першому сеті Костюк вела з рахунком 4:2, після чого програла три гейми поспіль. Марті вдалося зрівняти рахунок, відігравши при цьому сетбол, проте наступні два гейми виграла Волинець.

China Open – WTA 1000. Пекін (Китай). Друге коло

• Марта Костюк (Україна, 14) – Кеті Волинець (США) – 5:7, 3:6.

Свій виступ у Пекіні українка продовжить у парному розряді разом із Людмилою Кіченок. Стартовий матч тенісистки проведуть у суботу.

Для Волинець, яка посідає 60-е місце у світовому рейтингу, ця перемога стала третьою у кар'єрі проти суперниці з топ-20.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино