uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Чемпіонат Італії: Мілан на виїзді поступився Фіорентині

Мілан зазнав поразки від Фіорентини у сьомому турі Серії А – 2:1. Протистояння відбулося на стадіоні «Артеміо Франкі» у Флоренції.

У першому таймі підопічні Раффаеле Палладіно втратили шанс відкрити рахунок через Мойзе Кіна, який не реалізував пенальті, влучивши у штангу. Проте на 35-й хвилині Ясін Адлі все ж забив у ворота гостей.

Команда Паулу Фонсеки відповіли суперникам двома провальними одинадцятиметровими. Перед перервою не зміг відзначитися Тео Ернандес, а на початку другого тайму Таммі Абрахаму не вдалося переграти Давіда Де Хеа. На 60-й хвилині один мʼяч відіграв Крістіан Пулішич, проте господарі вирвали перемогу завдяки голу Альберта Гудмундссона (73).

Серія А. 7-й тур

• Фіорентина – Мілан – 2:1 (1:1).

Так, Мілан втратив можливість повернутися до трійки найкращих у Серії А, і наразі посідає шосте місце з 11-ма очками. Фіорентина набрала 10 очок і йде 11-ю.

У наступному турі «Фіалки» на виїзді зустрінуться із Лечче 20 жовтня, а Мілан 19 жовтня прийме Удінезе.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино