uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Челсі обіграв Гент у Лізі конференцій

Англійський Челсі переміг бельгійський Гент у першому турі Ліги конференцій-2024/25 – 4:2.

Рахунок було відкрито на 12-й хвилині зустрічі – вінгер Михайло Мудрик отримав м’яч на правому краю штрафного майданчика бельгійців і зробив подачу на протилежний бік воріт, який замкнув Ренату Вейга.

Челсі збільшив рахунок зусиллями Педру Нету (46-а хвилина) на перших секундах другого тайму. Генту вдалося відіграти один м’я ч, однак невдовзі Крістофер Нкунку (63) відновив перевагу в два голи – Вейга до забитого голу додав результативну передачу.

Закріпив перевагу лондонців Кірнан Дьюсбері-Холл (70), який використовував помилку захисника у чужому штрафному майданчику.

Наприкінці протистояння швидка атака призвела до голу Омрі Гендельмана (90) з передачі Макса Діна.