Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Арсенал обіграв ПСЖ, Баєр мінімально обіграв Мілан: як пройшли матчі другого туру Ліги чемпіонів

Відбулася низка матчів другого туру Ліги чемпіонів-2024/25 УЄФА.

В одному з них Арсенал на своєму полі завдав поразки ПСЖ – 2:0. «Каноніри» двічі відзначилися у першому таймі. На 20-й хвилині протистояння Кай Гаверц випередив Джанлуїджі Доннарумму та відправив м’яч у сітку воріт парижан, а через 15 хвилин Букайо Сака (35) ударом-навісом зі штрафного збільшив перевагу англійців.

ПСЖ після перерви так і не вдалося відігратися – м’яч після удару Жоау Невеша влучив у перекладину.

Зауважимо, що український захисник Арсеналу Олександр Зінченко, який продовжує відновлення після травми, не був включеним до заявки на це протисояння.

Арсенал після двох турів ЛЧ набрав чотири очки, а в активі ПСЖ – три.

В іншому матчі Баєр на своєму стадіоні з мінімальним рахунком обіграв Мілан – 1:0.

Німецька команда могла відкрити рахунок у середині першого тайму, але гол Віктора Боніфейса скасували після підказки VAR. Після перерви форвард точним ударом приніс своїй команді перемогу в цьому поєдинку. До кінця зустрічі рахунок на табло не змінився.

Підопічні Хабі Алонсо набрали шість очок і перебувають на третій позиції у загальній таблиці турніру. Мілан займає місце у нижній частині таблиці, не набравши жодного очка у перших двох зустрічах.

В інших поєдинках цього ігрового дня Брест обіграв Зальцбург (4:0), Штутгарт розписав нічию зі Спартою (1:1), Барселона розчавила Янг Бойз (5:0), Боруссія розібралася із Селтіком (7:1), Інтер переграв Црвену Звезду (4:0), ПСВ та Спортинг не змогли визначити кращого (1:1), а Слован поступився Манчестер Сіті  (0:4).

• Слован – Манчестер Сіті – 0:4.

У наступному турі єврокубка, який відбудеться 22 жовтня, Арсенал прийматиме Шахтар, а ПСЖ на своєму полі того ж дня зіграє з ПСВ.

23 жовтня, у рамках третього туру Ліги чемпіонів, Баєр у гостях зіграє проти Бреста, а Мілан гратиме з Брюгге днем раніше.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино