uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Жіноча збірна України з пляжного футболу програла Італії у Суперфіналі Євроліги

Національна збірна України з пляжного футболу серед жінок поступилася Італії у матчі другого туру групового етапу Суперфіналу Євроліги.

В середині першого тайму команда Юрія Клименка пропустила гол – італійки забили українкам після розіграшу аута.

У другому та третьому періодах «синьо-жовті» мали перевагу. Італійок двічі рятував каркас воріт, проте забити нашій збірній так і не вдалося. Підсумковий рахунок у зустрічі – 0:1.

Євроліга-2024. Суперфінал. Жінки. Група А. 3-й тур

• Італія ​​Україна 1:0

Таким чином, після двох поразок підопічні Клименка втратила шанси на плей-оф Суперфіналу Євроліги, куди достроково кваліфікувались збірні Португалії та Італії. Українки змагатимуться за 5-8 місця турніру.

Нагадаємо, заключний матч групового етапу українки проведуть сьогодні, 13 вересня. Українки зіграють зі збірною Чехії об 11:15 за київським часом.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино