uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Вітоцці та Фак виграли шоу-гонку City Biathlon-2024 у Дрездені

Переможцями гонки на шоу City Biathlon-2024 у Дрездені стали італійка Ліза Вітоцці та словенський біатлоніст Яков Фак.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Відомо, що гонка складалася із двох етапів. Спочатку спортсмени проходили кваліфікацію, потім відбулися основні перегони у форматі масового старту. Дистанція включала п’ять кіл і чотири вогневі рубежі, на яких кожен біатлоніст мав по три додаткові патрони.

У жіночій гонці Вітоцці на дев’ять секунд випередила німкеню Йоханну Пуфф, яка стала другою. Третє місце вирвала Каролін Кноттен із Норвегії, яка була кращою за Франциску Пройс з Німеччини на 0,1 секунди. Зазначимо, що Ліза перемогла на цьому івенті другий рік поспіль.

У заїзді серед чоловіків довгий час лідирував норвежець Йоганнес Бьо. На останньому колі він втратив перевагу дев’ять секунд, і його випередив Фак. Третє місце у Юстуса Штрелова з Німеччини.