uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Українці здобули дві медалі на Гран-прі Загребу з дзюдо

Українські дзюдоїсти Антон Савицький та Заур Дуньямалієв здобули дві медалі на Гран-прі Загребу-2024 – золоту та бронзову відповідні. Обидва виступали у категорії до 100 кг.

Про це інформує НОК України.

У фіналі змагань Савицький переміг британця Ріса Томпсона кидком на ваза-арі. Дуньямалієв у поєдинку за бронзову нагороду зустрічався з Симеоном Катаріною. Нідерландець провів кидок на ваза-арі, проте Заур зумів переламати перебіг сутички. Українець спершу відзначився результативною дією, а у підсумку виграв на Golden Score.

Дзюдо. Гран-прі Загреба (Хорватія). Чоловіки. До 100 кг

1. Антон Савицький (Україна)
2. Ріс Томпсон (Велика Британія)
3. Заур Дуньямалієв (Україна)
3. Йосиф Сімін (Ізраїль).

Зауважимо, що це перше «золото» для Савицького на турнірах серії Grand Prix. Дуньямалієв вперше виборов медаль на змаганнях Світового туру.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино