uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Українці здобула 21 медаль на борцівському турнірі у Хорватії

Українці здобули 21-у медаль на міжнародному турнірі Valamar Cup, який пройшов у хорватському місті Пореч.

Про це повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту.

Так, жіноча збірна України посіла перше командне місце. Золоті нагороди, зокрема, виграли Наталія Клівчуцька (вагова категорія до 53 кг), Олександра Хоменець (до 55 кг), Аліна Філіпович (до 57 кг), Соломія Винник (59 кг), Ірина Бондар (до 62 кг), Софія Кушнір (до 65 кг) і Анастасія Алпеєва (до 72 кг).

Чоловіча українська команда з греко-римської боротьби у загальному заліку посіла друге місце. Найкращими у своїх вагових категоріях були Корюн Саградян (до 55 кг), Владлен Козлюк (до 97 кг) та Владислав Коваленко (до 130 кг).

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино