Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Пляжний футбол: Україна програла Польщі у другому матчі європейської кваліфікації ЧС-2025

Збірна України з пляжного футболу зазнала поразки від Польщі у другому матчі європейської кваліфікації чемпіонату світу-2025 – 1:8.

Вже у першому періоді суперники «синьо-жовтих» досягли комфортної переваги, повівши 4:0. А у другій 12-хвилинці у ворота українців влучили ще два м’ячі. Нашій збірній вдалося забити гол престижу на початку третього періоду, але на перебіг матчу цей гол не вплинув, поляки довершили розгром.

Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. Група F

• Україна – Польща – 1:8 (0:4, 0:2, 1:2).

Нагадаємо, у першому матчі українці розгромили Норвегію (8:2). Наша команда посіла друге місце у групі F і вийшли до 1/8 фіналу відбору. Суперник України визначиться згодом.

Вісім переможців матчів 1/8 фіналу сформують дві групи. Четвірка найсильніших команд кваліфікується у фінальну частину ЧС-2025, яка пройде на Сейшельських островах.

Збірна України раніше тричі виступала у фінальній частині чемпіонатів світу з пляжного футболу (2005, 2011, 2013).

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино