uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Кіченок та Костюк не змогли вийти до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Китаї

Українські тенісистки Людмила Кіченок та Марта Костюк не зіграють у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Пекіні (Китай).

У другому колі змагань український дует зазнав поразки від «нейтральних» Мірри Андрєєвої та Діани Шнайдер. Матч тривав лише 50 хвилин.

Людмила та Марта взяли стартовий гейм на своїй подачі, після чого суперниці домінували повністю на корті. Перший сет наші спортсменки програли з рахунком 1:6, а другий – 0:6.

China Open – WTA 1000. Пекін (Китай). Друге коло

• Людмила Кіченок/Марта Костюк (Україна) – Мірра Андрєєва/Діана Шнайдер (-) – 2:0 (6:1, 6:0).

Зауважимо, що Кіченок та Костюк провели перший спільний турнір з жовтня 2021-го року, коли разом грали на змаганнях у Клуж-Напоці. Нагадаємо, вчора українки перемогли других сіяних Катержину Синякову та Тейлор Таунсенд, відігравши три матчболи.

У початковій заявці Людмила Кіченок мала зіграти в Пекіні разом з Оленою Остапенко, проте латвійка відмовилася від виступу на турнірі через травму м'язів живота.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино